اطلاعات تور گلاب گیری کاشان

یکی از شهرهای استان اصفهان که بناهای تاریخی و قدیمی زیادی دارد شهر کاشان است. به خاطر خانه های زیادی که جزو آثار ملی به ثبت رسیده است گردشگران ایرانی از طریق تور داخلی از این شهر زیبا و تور گلاب گیری کاشان دیدن می کنند. گردشگران می توانند به جای اقامت در هتل از این خانه های تاریخی استفاده کنند که فضای آرامش بخش وسنتی دارا می باشد. هم اکنون درباره سوغاتی که در تور کاشان می توانید خریداری کنید صحبت می کنیم.

اطلاعات تور گلاب گیری کاشان 

سوغاتی های تور کاشان

یکی از این سوغاتی های خوراکی تور کاشان عرق گیاهی می باشد که مراسم عرق گیری از گل های محمدی در دیگ های مسی و به صورت دستی  مورد استقبال گردشگران تور خارجی قرار می گیرد. از شیرینی های کاشان می توانیم به کلوچه سنتی، باقلوا، پشمک و قطاب و شیرینی حاجی بادامی اشاره کنیم که می توانیم به عنوان سوغاتی از شهر توریستی کاشان از این شیرینی ها برای اقوام و خانواده خریداری کنیم. شاید بتوان در میان شهرهای گردشگری ایران شیرینی های تور یزد و تبریز و اصفهان را با کاشان مقایسه کرد.

اطلاعات تور گلاب گیری کاشان 

صنایع دستی تور کاشان

شهر کاشان به خاطر صنایع دستی که دارد از شهرت زیادی برخوردار است به همین دلیل مورد توجه در تورهای خارجی قرار می گیرد. از صنایع این شهر می توانیم به کاشی سازی، مسگری، سفال گری، نگار گری، زری بافی، بافت فرش، شعر بافی و مخمل بافی اشاره کنیم. که در زمینه تولید فرش و گلیم دست بافت شهر کاشان مقام نخست را در کشور دارا می باشد. شعر بافی یکی از هنرهای قدیمی است که در تعداد کمی از شهرهای ایران دستگاه مربوط به این هنر دستی باقی مانده است و افرادی که با این دستگاه ها کار می کنند مسن هستند. این هنر از زمان رشیدالدین فضل الله شروع شد و جزو هنرهای دستی کاشان قرار گرفته است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها