اسکی در پیست سهند

این روزها ورزش های مختلفی مانند ورزش های آبی و یا ورزش های دیگری مانند کوهنوردی و شنا و غواصی و خصوصاً ورزش های کوهستانی و فصل مانند اسکی جزئی جذایی ناپذیر از توریسم و گردشگری شده اند به شکلی که بسیاری از مسافران تور داخلی و تور خارجی مقصد سفر خود را بر اساس دارا بودن چنین ویژگی هایی انتخاب می کنند. آژانس هواپیمایی الهام سیر در این نوشتار به معرفی پیست اسکی سهند در تبریز پرداخته است که طرفداران بسیار زیادی دارد.

اسکی در پیست سهند

موقعیت جغرافیایی سهند

این پیست اسکی در استان آذربایجان و جنوب شرقی شهر تبریز واقع شده است و در جاده تهران تبریز قرار گرفته است. فاصله زمانی این پیست از شهر تبریز حدود ۴۵ دقیقه می باشد و اوج بازدید از این پیست فصل زمستان و موقع بارش برف می باشد. اسکی سواران و تیوب سواران زیادی برای ورزش و تفریح به این پیست زیبا و جذاب و نشاط آور سفر می کنند. امکاناتی مانند بالابر های تله اسکی و مبتدی در این پیست قرار داده شده است و شاید بازر ترین ویژگی که می تواند خیال مسافرین را راحت کند این است که این پیست بهمن گیر نیست و خطری شما را تهدید نخواهد کرد. بیش از نیمی از ایام سال این پیست پوشیده از برف می باشد و مناسب برای اسکی.

اسکی در پیست سهند

حال و روز کنونی پیست سهند

آنگونه که مسئولین پیست اعلام کرده اند پیست در خال مجهز شدن می باشد و تعداد بالابرهای آن به میزان قابل توجهی قرار است افزایش پیدا کند. همچنین ساخت و ساز اماکن تفریحی و رفاهی دیگری مانند هتل ها و رستوران ها و آپارتمان های اقامتی در این پیست می تواند کمک زیادی به جذب اقشار مختلف گردشگران کند. افراد زیادی در طول سال از این پیست زیبا دیدن می کنند و هم اکنون نیز محیط های مناسبی برای توریست ها در آن در نظر گرفته شده است. تابستان های این منطقه هوایی بسیار خُنک دارد و با توجه به طبیعت فوق العاده منطقه دیدنی های زیادی دارد. بنابراین در هر فصلی می توانید از این پیست دیدن کرده و از آن لذت ببرید. در فصل زمستان باید با تجهیزات مناسب به این مکان سفر کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها