اسپانیا کشور گاوبازی و جدایی طلبی و معماری بی نظیر

تعطیلات نوروز بهترین زمان برای سفر به اسپانیا و تور نوروزی این کشور است و دیدن جاذبه های گردشگری این کشور برای افراد شاغلی که در طول سال فرصتی برای سفر به این کشور توریستی ندارند است. داشتن اطلاعات اولیه از مکان هایی که قرار است از آنها بازدید کنید باعث می شود تا در زمان خود صرفه جویی کرده و در طی زمان سفر به تمام جاهای دیدنی بروید و نهایت استفاده را بکنید و سفری به یاد ماندنی داسته باشید. بعد از گرفتن ویزا بدون هیچ مشکلی با تورهای خارجی می توانید با اسپانیا سفر کنید.

اسپانیا کشور گاوبازی و جدایی طلبی و معماری بی نظیر 

جاذبه پارک گوئل

یکی از جذاب ترین جاهای دیدنی تور بارسلونا پارک بزرگی است که روی تپه ال کارمل قرار دارد و طراحش گائودی معروف است و بیش از صد سال پیش ساخته شده است و سازه های معماری گائودی این پارک را به موزه ای از آثار وی تبدیل کرده است. در ورودی پارک اژدهایی از جنس موزاییک گذاشته شده که آن هم از آثار گائودی است. داخل پارک هم مجسمه های عجیب و کاشی کاری های معروف متعلق به گائودی قرار دارد. پارک گوئل جزء میراث جهانی سازمان یونسکو است و دیدنی های فراوان و وصف ناشدنی دارد.

اسپانیا کشور گاوبازی و جدایی طلبی و معماری بی نظیر

پارک مون جوییک در شهر فوتبال

یکی از دیدنی های بارسلونا که در سفر به این کشور و تور اسپانیا نباید از دست داد پارک مون جوییک است این پارک به دلیل اینکه در دامنه کوه مون جوییک قرار دارد نام گذاری شده است. از آب و هوای پاک و زیبایی پارک که بگذریم این پارک دیدنی های بسیاری را در خود جای داده است. هتل های شهر نیز با بافت سنتی و مدرن خود تضادی چشم نواز را رقم زده اند. دیدنی هایی همچون موزه کاشا فروم و گالری المپیک بارسلونا، بنیاد میرو و موزه ملی کاتالونیا در مون جوییک قرار دارد. فواره جادویی پارک مون جوییک که با نور و موزیک نمایش اجرا می کند را از دست ندهید. تله کابین بخش وصف ناشدنی پارک است که با آن می توانید به قلعه مون جوییک در بالای تپه بروید و از دهکده اسپانیولی یا پوبله اسپانیول که در آنجاست دیدن کنید.

 اسپانیا کشور گاوبازی و جدایی طلبی و معماری بی نظیر

ساحل بارسلونا اوج آرامش

دریا، ساحل و آفتاب از بایدهای سفر به بارسلونا است. بارسلونتا نزدیک ترین ساحل شنی به شهر بارسلون است و در تابستان ها یکی از پرجاذبه ترین جاهای شهر است.در این منطقه رویایی علاوه بر قدم زدن، شنا کردن و حمام آفتاب، موج سواری و قایق سواری هیجانی وصف ناشدنی را در تور اسپانیا برایتان رقم می زند. مسیرهای دوچرخه سواری و اسکیت در کنار ساحل برای کودکان وجود دارد. در کنار ساحل زیبای بارسلونا رستوران هایی که غذاهای دریایی سرو می کنند وجود دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها