استراتژی های مختلف گردشگری

در نوشتار پیشین به اهمیت و شیوه های مختلف رقابت گردشگری اشاره کردیم و در ادامه نیز استراتژی های مختلفی در این مورد و چگونگی به دست آوردن این استراتژی ها را بررسی می کنیم. با الهام۲۴ در ادامه همراه باشید. مقاصد نوظهور در گردشگری بسیاری از کشورهای دنیا که پیشرفت اقتصادی و زیربنایی خود را مرهون گردشگری هستند حاضر نیستند جای خود را به مقاصد گردشگری نوظهور و جوان بدهند چرا که در وهله اول منفعت اقتصادی و میزان ارز آوری گردشگری بسیار ارزشمند می باشد. بنابراین این کشورها در رقابت تنگاتنگ با مقصدهای جدید گردشگران ناچار به ارائه خدمات بهتر، مقرون به صرفه تر و خلاقانه تر هستند.

استراتژی های مختلف گردشگری

استراتژی مناسب در گردشگری

کلمات و جملات زیبایی را این روزها در حوزه گردشگری مشاهده می کنیم. حتماً شعارهای مانند گردشگری پایدار، گردشگری سبز، گردشگری برای همه و … را شنیده اید. هدف از انتخاب تمامی شعارها یک مورد است و آن نشان دادن هدف و برنامه ریزی گردشگری به دنیا می باشد. این شعارها ذهن مخاطبان را به این سو می برد که هدف مسئولان و برنامه ریزان از اجرای یک طرح و برنامه چه می باشد. ما در ایران نیز با انتخاب شعارهایی مانند هفته گردشگری، بوم گردی، شما دعوت هستید به دنبال نمایش چشم اندازه گردشگری به دنیا و گردشگران هستیم. به طور کلی شعار نشان دهنده مأموریت و چشم اندازه یک برنامه است و باید دقت فراوانی در انتخاب آن شود.

استراتژی های مختلف گردشگری

وجود چشم انداز کلی گردشگری

تا زمانی که بررسی های محیط داخلی و خارجی صورت نگیرد، راه حل های مختلف بیان نشود، بهترین برنامه برای توسعه تدوین نشود؛ نمی توان به چشم اندازه کلی برای توسعه گردشگری و در نهایت انتخاب یک شعار برای معرفی برند گردشگری به دنیا رسید. موضوع بسیار مهم دیگر نحوه ادراک گردشگر از شعار گردشگری می باشد. کشورهایی که در گردشگری پیشرو هستند با سیاست مدون خود به دنبال شکل دهی ساختار ذهنی گردشگر هستند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها