استخر طبیعی همیلتون در دل تگزاس

استخر طبیعی همیلتون در دل تگزاس 

اگر برای سفر کشور آمریکا را انتخاب کردید و توانستید ویزای آمریکا را بگیرید از طبیعت زیبای تگزاس غافل نشوید. استخر طبیعی همیلتون که در دل طبیعتی زیبا در تگزاس قرار دارد و از برترین جاذبه های طبیعی تگزاس است. این استخر دارای آبی زلال و شفاف می باشد که به صورت طبیعی در دل طبیعت درست شده است. در کنار این استخر آبشارهایی وجود دارد که خنکی آنها صورت بینندگان را نوازش می کند. گردشگران در تگزاس به دلیل داشتن آب و هوای داغ و خشک همیشه به دنبال طبیعت و خنکی هستند و استخر همیلتون همیشه یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری می باشد. این استخر در تمامی فصول میزبان گردشگران زیادی از آمریکا است که با تورهای داخلی و نیز تور خارجی به اینجا می آیند.

تفریح های متنوع در استخر

دمای هوای ایالت تگزاس باعث شده گردشگرانی که دل به طبیعت می سپارند در این استخر طبیعی تن به آب دهند تا خنکی را با تمام وجود حس کنند. قدم زدن در طبیعت زیبا و سرسبز و دنج همیلتون و نیز ثبت خاطرات خود با عکاسی از تفریحات مورد علاقه گردشگران می باشد. با اینکه منطقه همیلتون از امکانات رفاهی برخوردار نیست اما لمس طبیعت بکر از نزدیک باعث شده تا گردشگران بومی با تور داخلی و گردشگران خارجی از سراسر دنیا با تور خارجی به اینجا بیایند تا یک روز را در سکوت ناب طبیعت بگذرانند.

استخر طبیعی همیلتون در دل تگزاس 

نکاتی در مورد استخر و طبیعت همیلتون

اگر برای تفریح این طبیعت بکر را انتخاب کردید به دلیل نبود مراکز خرید در آن باید خوراکی و آب خوردنی همراه داشته باشید. داشتن غریق نجات برای شنا کردن در این استخر الزامی می باشد تا از خطرات احتمالی در امان باشید. آب و هوای خوب مناطق همیلتون باعث شده تا این منطقه و استخر در چهار فصل سال گردشگران بسیاری داشته باشد به همین دلیل تور نوروزی تگزاس از رایج ترین تورهاست. جالب است بدانید که آب این استخر عجیب هرگز خشک نشده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها