استانبول گردی و تورهای روزانه آن

استانبول گردی و تورهای روزانه آن

گالاتا و اسکله قدیمی در تور استانبول

استانبول پایتخت کشور ترکیه است و یکی از علل انتخاب تور استانبول مدرن و امروزی بودن این شهر می باشد در این متن می خواهیم بخشی از استانبول که دارای بافتی متفاوت با دنیای شهری آن است و گذشته را به تصویر می کشد را معرفی کنیم. پل گالاتا و منطقه کاراکوی دو بخش قدیمی و توریستی در تور ترکیه به حساب می آیند که با وجود بازسازی های مکرر هنوز هم باستانی بودن خودشان را حفظ کرده اند و آثاری از گذشته را به نمایش می گذارند.

استانبول گردی و تورهای روزانه آن 

برج بلند و باستانی گالاتا

در گذشته گالاتا منطقه مهاجر نشینان رومی بوده است و این مهاجران پس از فتح شاخ طلایی برج گالاتا را به عنوان دژی مستحکم برای حفاظت از مناطق در دسترس شان بنا کردند تا بتوانند از بالای آن به منطقه تسلط داشته باشند. در تور استانبول خواهید دید که قبلاً از این برج استفاده های گوناگونی همچون زندان، دیده بانی و زیر نظر گرفتن شهر استفاده می شده است اما امروزه به عنوان نماد و جاذبه در گالاتا کاربرد دارد. برج گالاتا اولین مقصد تور گردشگری در منطقه گالاتا است و در بالای آن یک رستوران لوکس با نمایی فوق العاده وجود دارد که برای گردشگران تور خارجی و تور داخلی غذا خوردن در آن جذابیتی فوق العاده دارد.

استانبول گردی و تورهای روزانه آن 

تور استانبول و موزه هنر در گالاتا

در تور ترکیه و در گالاتا تمامی هنرهای مدرن و باستانی مانند طراحی، تندیس ها، مجسمه ها و عکس های هنری به یکجا در موزه هنر نگهداری می شود و در معرض دید عموم قرار می گیرد. در این موزه هر از چند گاهی نمایشگاه هایی از هنرهای مردم این کشور و نیز گاهی مواقع از هنرهای سایر کشورها برگزار می شود که بازدید از آنها خالی از لطف نیست. این موزه در برخی از روزها برای تورها رایگان است و شما می توانید با ثبت نام در تور از تمامی بخش های موزه و از سینما و باغ تندیس ها دیدن کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها