استانبول شهر جادویی ترکیه

از شهر های کشور ترکیه که مورد استقبال گردشگران ایرانی که با تور خارجی از آن بازدید می کنند قرار می گیرد، شهر استانبول می باشد. با رزرو بلیط هواپیما می توانید از شهری که شرق و غرب با هم یکی می شوند دیدن کنید. از جاذبه های تور استانبول، شهر پر رنگ و نگار می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

استانبول شهر جادویی ترکیه 

برج گالاتا و مسجد سلیمانیه در تور استانبول

از جاذبه هایی که می توانید در تور استانبول مورد بازدید قرار دهید، برج سنگی گالاتا می باشد. یکی از بلندترین برج های استانبول می باشد که مربوط به دوران قرون وسطی است، زمانی از این برج برای تشخیص آتش سوزی در سطح شهر استفاده شده است. از مکان های مذهبی که می توانید از آن در تور استانبول بازدید کنید، مسجد سلیمانیه می باشد. این مسجد به دستور سلطان سلیمان ساخته شده و یک بنای تاریخی محسوب می شود.

موزه باستان شناسی و کاخ دلمه پیچ

برای بازدید از آثار تاریخی در این تور گردشگری می توانید از موزه استانبول دیدن کنید. این موزه از سه بخش باستان شناسی، شرق باستان، تایلد کیوسک تشکیل شده است، که می توانید در بخش سوم از تابوت اسکندر کبیر بازدید کنید. جاذبه بی نظیری که چشم هر بیننده ای را خیره میکند کاخ دلمه پیچ می باشد، این کاخ با چندین تن ورقه طلا ساخته شده و چندین معماری را در هم می آمیزد.

استانبول شهر جادویی ترکیه 

کلیساهای تور استانبول

برای بازدید از آثار و نقاشی های بی نظیر بیزانس می توانید از کلیسای چورا دیدن کنید. این کلیسا با گذشت تاریخ به مسجد و در نهایت به موزه تبدیل شده است. در این تور داخلی می توانید از کلیسایی که به دست رومیان ساخته شده است هم بازدید کنید. کلیسای آب انبار به دست ژوستینین برای تامین آب استانبول ساخته شده است. معماری بی نظیری که در ساخت این کلیسا به کار رفته باعث شده تا در سکانس فیلم های معروف قرار گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها