از چهار گوشه جهان

در ادامه مطالب پیشین در این نوشتار نیز به بررسی چند مورد دیگر از مناطق طبیعی و بکر دنیا خواهیم پرداخت که می توانید در سفرهای تور خارجی خود از آنها بازدید کنید می پردازیم. آشنایی با این اماکن از آن جهت اهمیت دارد که می تواند سفرهای شما را متمایز از یک سفر عادی و دیدن اماکنی که دیگر مسافران به انجا می روند کند و به طور کُلی یک تور خاص داشته باشید. آژانس الهام سیر سری زده به قاره استرالیا و ترکمنستان و جذابیت های عجیب سه کشور را بررسی کرده است که شما را به ادامه مطلب دعوت می کنیم.

از چهار گوشه جهان

سفری ویژه به قاره استرالیا

در تور استرالیا می توانید اماکن طبیعی و بکر زیادی را بازدید کنید اما در میان آنها دو مورد را فراموش نکنید که یکی در کشور استرالیا و دیگری در نیوزیلند می باشد. دریاچه سبز که به دریاچه tragoess شهرت دارد یکی از عجایت کشور استرالیا می باشد. عجیب ترین بخش این دریاچه این است که در برخی فصول عمق آن یک متر است و در مواقعی که هوای استرالیا گرم می شود عمق این دریاچه تا ۱۴ متر نیز افزایش پیدا کرده و تمامی این پارک قدیمی که سالهاست متروکه شده است را زیر آب فرو می برد. منطقه طبیعی بکر دیگری نیز در کشور نیوزیلند قرار دارد که به نام غار ویتومو آن را می شناسند. در مورد غارها در مقالات پیشین مطالبی را بیان کردیم، عجیب ترین بخش این غار وجود کرم های شب تاب در بالای غار می باشد که حسی شبیه به تماشای آسمان پُر ستاره به شما دست می دهد.

از چهار گوشه جهان

عجایب ترکمنستان کشور همسایه

در بخش معرفی ترسناک ترین و مخوف ترین اماکن گردشگری دنیا نیز به یکی از مناطق ترکمنستان اشاره کردیم که به علت جذابیت بسیار زیاد ان برای توریست هایی که به هیجان علاقه دارند باز هم آن را تشزریح می کنیم. Hell Gate یا دروازه جهنم نامی است که بر این مکان طبیعی نهاده اند. چاله ای عجیب که دهانه ای ۲۲۰ فوتی دارد و سالهاست که شعله های آتش از دل ان زبانه می کشد. خروج گاز از دل زمین که سال ها پیش به طور اتفاقی در حفاری های این کشور به وجود آمد اکنون به یک منطقه ویژه مورد علاقه گردشگران تبدیل شده است و ظاهراً قرار نیست به زودی شعله هایش خاموش شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها