ابر شهرها و جاذبه های تور ژاپن

کشور ژاپن عجایب بسیاری دارد که باعث تعجب گردشگرانی که با تور خارجی از این کشور دیدن می کنند می شود. خیابان های بی نام ژاپن، خوردن گوشت خام اسب از عجایب تور ژاپن به حساب می آید. قبل از دریافت ویزا بهتر است بلیط هواپیما را رزرو کرده باشید و یا اینکه در صورت امکان از تور لحظه آخری و تور ارزان بهره ببرید تا هزینه های شما کاهش یابد. جاذبه های گردشگری تور ژاپن بسیار متعدد و متنوع می باشد که در این نوشتار بخشی از آنها را معرفی می کنیم.

ابر شهرها و جاذبه های تور ژاپن 

دیدنی های شهر توکیو و کوه فیجی در تور ژاپن

در کشور ژاپن می توانید از جاذبه های شهر توکیو که در گذشته به «ادو» شهرت داشته بازدید کنید. از جاذبه هایی که در تور ژاپن مورد بازدید قرار می گیرد می توانیم به دو دریاچه مصنوعی اوکوتاما و تاما اشاره کنیم. برج توکیو جاذبه دیگری است که به دست ژاپنی ها با الهام گرفتن از برج ایفل ساخته شده و از بخش هاای این برج می توانیم به رستوران، کافی شاپ اشاره کنیم. گردشگرانی که  به دنبال هیجان و کوه نوری در هوای ابری هستند می توانند از کوه آتشفشانی فوجی در نزدیکی جزیره هونشوی دیدن کنند. این کوه به خاطر داشتن جاذبه های طبیعی زیبایی که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند مورد توجه قرار گرفته است. اگر در این تور گردشگری به دنبال خرید هستید می توانید از محله آساکوسا بازدید کنید که شامل مغازه های متنوع در خیابان ناکامیسی می باشد. شهرت این محله به خاطر وجود معبد سنسوجی که در ماه می جشن مخصوصی در آن برگزار می شود و مورد توجه گردشگران قرار می گیرد.

ابر شهرها و جاذبه های تور ژاپن 

شهر اوزاکا در تور ژاپن

دومین شهر دیدنی ژاپن اوکازا نام دارد، این شهر دیدنی به عنوان پایتخت تجاری ژاپن شناخته می شود، چرا که بندرها و مراکز صنعتی مهم ژاپن در این شهر قرار دارد. از دیدنی های مورد بازدید تور ژاپن در شهر اوکازا می توانیم به آکواریوم، موزه، باغ گیاه شناسی، آسمان خراش سنگی وپارک ها را نام ببریم.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها