آگرا و پارک ملی هند

تور هندوستان شاید به جرأت بتوان گفت یکی از تورهایی خواهد بود که هر مقدار هم زمان به آن اختصاص دهید باز هم زمان برای دیدن تمامی جاذبه های گردشگری آن کم خواهید آورد. تعداد زیادی مقاله در مورد دیدنی های مشهور و نیز دیدنی ها و اماکن و محل های تاریخی که برای گردشگران کمتر شناخته شده است را در روزهای پیش به شما عزیزان ارائه کردیم و در ادامه نیز الهام سیر به بررسی پارک ملی پریار و نیز قلعه آگرا پرداخته است که شما را دعوت می کنیم ما را همراهی بفرمایید.

آگرا و پارک ملی هند

پارک ملی Periyar و منطقه حفاظت شده

پارک ملی پریار را کمتر کسی در هندوستان وجود دارد که نشناسد، یکی از زیباترین جاذبه های جنوب هند می باشد که در کنار حیات وحش زیبای آن هر بیننده ای را به خود جلب می کند. در اطراف این منطقه زیبا یک دریاچه واقع شده است که انگلیسی ها در زمان استعمار این کشور ساخته اند و گله فیل ها در اطراف آن و انواع گونه های جانوری را می توان در اطراف این دریاچه مشاهده کرد. سمورها و ببرهای بنگال و دیگر موجودات که توریست های تور هند فرستگ ها راه را برای دیدن آنها طی می کنند و به هند می آیند. علاوه بر این پستانداران انواع مختلف پرندگان در این پارک ملی وجود دارند که صحنه های بسیار زیبایی را رقم می زنند.

آگرا و پارک ملی هند

قلعه آگرا در تور هند

دیدنی دیگر هندوستان قلعه آگرا می باشد که در سال ۱۵۶۰ توسط شاه اکبر ساخته شده است و شاه جهان نیز آن را توسعه داده است. این قلعه یک ساختمان نظامی می باشد. این قلعه که برخی آن را با نام قلعه سرخ می شناسند در دو کیلومتری بنای معروف گردشگری و تاریخی هندی ها یعنی تاج محل قرار گرفته است. در فضای درونی این قلعه دو ساختمان قرار گرفته است که با استفاده از سنگ ساخته شده است. باغ ها و معماری با شکوه داخل قلعه آگرا بسیار دیدنی می باشد و انواع ساختمان ها و فواره ها و برج ها در این بنا وجود دارد که در آن زمان برای پادشاه و جمع های خصوص وی ساخته شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها