آکواریوم کیش

ایرانگردی و سفر با تور داخلی با توجه به هزینه های نسبتاً کمتر از تور خارجی می تواند مورد مناسبی برای سفر باشد. در میان شهرهای ایران جزیره کیش با دارا بودن شرایط مناسب و پیشرفت اقتصادی و امکانات مُدرن و جذابیت های طبیعی و مصنوعی می تواند سفر خوبی هم برای تفریح و هم برای خرید باشد. جزیره کیش در سالیان اخیر حجم زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را پذیرا بوده است و با توجه به دسترسی مناسب هوایی و زمینی و دریایی می تواند یکی از گزینه های مناسب برای سفر داخلی باشد. با توجه به درخواست های فراوان کاربران از کارشناسان الهام۲۴ برآن شدیم تا به معرفی جاذبه های گردشگری تور کیش بپردازیم و در این نوشتار آکواریم کیش را توصیف خواهیم نمود.

معرفی آکواریوم کیش

آکواریوم کیش

یک بازدید هیجان انگیز و جذاب در جزیره کیش بازدید از آکورایوم کیش می باشد. در ایران آکواریوم های بسیاری در شهرهای مختلف وجود دارد ولی تنوع و زیبایی آکواریوم کیش بی مانند است و بسیاری از ماهی های آب های شور و شیرین را می توان در این آکواریوم زیبا مشاهده نمود. در جزیره کیش امکانات غواصی مهیا می باشد ولی با توجه به دلایل پزشکی و یا ترس از غواصی بسیاری از مسافران از انجام آن خودداری می کنند و به همین دلیل آکواریوم کیش می تواند محیطی مناسب برای مشاهده دنیای زیر آب باشد.

معرفی آکواریوم کیش

تنوع ماهی های آکواریوم کیش

در بازدید از این آکواریوم بی نظیر باید زمان کافی را اختصاص دهید تا بتوانید تمامی بخش های آن را مشاهده کنید. از بخش لاک پشت ها تا انواع ماهی های تزئینی و نادر که در این مجموعه جمع آوری کشته اند. همچنین یک بخش ویژه در این آکواریوم به ماهی های غول پیکر اختصاص پیدا کرده است که جذاب ترین آنها برای گردشگران تور کیش کوسه های می باشند. هزینه بازدید از آکواریوم کیش نیز نسبتاً مناسب است و می توان با پرداخت مبلغی حدود سی هزار تومان از این آکواریوم زیبا بازدید کرد. البته شایان ذکر است که این آکواریوم علاوه بر انواع ماهی های بزرگ و کوچک بخش های دیگری نیز دارد که انواع مارها و پرندگان و حتی تمساح ها را می توان در آنجا مشاهده کرد. در مجموع بازدید از این آکواریم می تواند جزء لا ینفک تور کیش باشد و خاطرات فراموش نشدنی را برای شما رقم بزند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها