آنچه باید قبل از سفر به هند بدانیم

تور هند نیز از جمله تور گردشگری پرطرفدار در ایران می باشد و افراد زیادی هر ساله به آژانس های مسافرتی می آیند تا بلیط هواپیما تهیه کنند با در تور هند ثبت نام کنند. آنچه لازم است قبل از سفر به این کشور بدانید را در این متن آورده ایم تا سفری شاد را برایتان بسازیم.

آنچه باید قبل از سفر به هند بدانیم 

احترام به اعتقادات هندی ها در معابد و کلیساها

مردم هند برای اعتقادات خود ارزش بالایی قائل هستند پس از مسافران نیز انتظار دارند که به این اعتقادات احترام گذاشته و ادب را رعایت کنند. یکی از مقاصد حتمی تور هند معابد و کلیسا ها می باشند بنابراین وقتی به این اماکن مذهبی وارد می شوید لباس های پوشیده و پاک بپوشید. مردمان هند از قدیم الایام بر این باورند که سر بالاترین و پاک ترین عضو بدن و پا نجس ترین عضو بدن می باشد به همین علت هنگام ورود به مکان های مذهبی و کلیسا ها باید کفش خود را بیرون در بگذارید. همچنین هنگام خرید مایحتاج باید پول را با دست راست به فروشنده بدهید چون دست چپ از نظر آنها پاک نیست.

پوشش زنان سفید پوست و کنجکاوی هندی ها

زنان گردشگر تور خارجی که معمولا پوست های روشن دارند باید لباس های کاملا پوشیده بپوشند زیرا در غیر این صورت به چشم می خورند و در ایجاد مزاحمت مردان هندی بی تأثیر نیست. کنجکاوی و فضولی در بین هندی ها بسیار رایج است مخصوصاً اگر گردشگری باشید که با تور خارجی به این کشور سفر کرده اید به راحتی متوجه نگاه های سنگین روی خودتان می شوید.

آنچه باید قبل از سفر به هند بدانیم 

ثروتمند به نظر نیایید و زبان رایج در هند

هندی ها اگر شما را پولدار ببینند تمام اجناس خود را به شما گرانتر از حد معمول می فروشند و وسایل نقلیه و هتل ها نیز هزینه بیشتری از شما می گیرند پس بنابراین سعی کنید از قیمت ها تا حدودی با خبر باشید. اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید دیگر نیازی به دانستن زبان هندی ندارید و راحت تر می توانید به گشت و گذار در شهر بپردازید و به هر جا که دوست دارید بروید و بدون هیچ مشکلی آدرس مد نظر خود را پیدا کنید زیرا زبان دوم مردم هند انگلیسی است.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها