آنچه باید در رابطه با تور شیراز بدانیم

اقامتگاه های موجود در شیراز

تور شیراز به دلیل داشتن شاعران بزرگ محبوبیت دارد و این شهر و مرقد مطهر این شاعران همیشه مملو از تور گردشگری می باشد به همین علت جای نگرانی برای پیدا کردن هتل وجود ندارد. شیراز مملو از هتل های پنج ستاره و لوکس و نیز هتل های ارزان می باشد که بسته به هزینه ای که می کنید می توانید در هر کدام از آنها ساکن شوید. از هتل های پنج ستاره می توان به هتل هما، پرسپولیس و از هتل های سنتی می توان به گلشن و نیایش اشاره کرد.

آنچه باید در رابطه با تور شیراز بدانیم 

غذاها و نوشیدنی های اصیل شیرازی

در شیراز رستوران های لوکس و سنتی بسیاری وجود دارد و در همه آنها انواع غذاهای سنتی و اصیل شیرازی طبغ می شود از این غذاها که بو و طعم دلپذیر آن را در هیچ کجای ایران و جهان حس نخواهید کرد می توان به انواع کباب های شیرازی، کلم پلوی شیرازی و انواع آش های شیرازی اشاره کرد. از دسرهای مخصوص شیراز فالوده بستنی است که طعم خاصی دارد و بسیار خوشمزه می باشد جزء ثابت همه کافه ها می باشد و مورد علاقه گردشگران تور داخلی و نیز حتی گردشگران خارجی که با تور خارجی به شیراز می آیند، می باشد.

آنچه باید در رابطه با تور شیراز بدانیم 

سوغاتی ها و جاذبه هایی که در شیراز نباید از دست داد

شیرازی ها در ساختن صنایع دستی جزو مردمانی هستند که حرف اول را می زنند. خاتم کاری، نقره کاری، گلیم بافی  و … از کارهای سنتی اهالی این استان است که به عنوان سوغاتی رقیبی ندارند و مورد پسند تور گردشگری می باشند. از سوغاتی های خوردنی شیراز می توان به مسقطی و عرقیات اشاره کرد که عرقیات به علت طبیعی بودن و داشتن خاصیت درمانی در میان گردشگران تور داخلی بسیار محبوبیت دارد. شیراز مهد بناهای قدیمی است که این بناها گردشگران را از سراسر ایران و دنیا به سوی خود جذب می کند. مهمترین این بناها ارگ کریمخان می باشد.سایر جاذبه هایی که نباید از دست داد باغ جهان نما، آرامگاه سعدی و حافظ، دروازه قران، بازار وکیل، شاهچراغ و دریاچه مهارلو می باشد و تور شیراز با دیدن تمامی این جاذبه ها کامل می شود.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها