آندورا کشور کوچک و محبوب در تور اروپا گردی

معرفی کشور آندورا و موقعیت مکانی اش

کشور بسیار کوچک آندورا که حدود ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت دارد در حد فاصل بین کشورهای اسپانیا و فرانسه قرار دارد و زبان رسمی مردم کاتالونی است که بسیار هم روی آن تعصب دارند و مذهب اکثریت مردم کاتولیک است. این کشور کوچک که تنها داری هفت شهر می باشد از لحاظ خرید و فروش و اقتصاد و گردشگری بسیار پر رونق می باشد به طوری که منبع درآمد مردمان آن بیشتر از تور گردشگری تأمین می شود. آندورا در میان کوه های بلند قرار دارد و در آن چشمه سارهای فراوانی جریان دارند. این کشور یکی از مقاصد جهانگردان و مشتاقان تور اروپا و اروپا گردی می باشد.

آندورا کشور کوچک و محبوب در تور اروپا گردی 

مسیرهای دست یابی به آندورا

برای بازدید از آندورا از مسیرهای مختلفی می توانید استفاده کنید که این مسیرها در گذشته در دسترس نبودند و امروزه به دلیل استقبال از تور آندورا بهره برداری شده اند. در حدود ۱۸۰ کیلومتری آندورا فرودگاه بین المللی وجود دارد که مسافران پس از فرود می توانند با اتوبوس به این کشور بیایند. در اسپانیا و فرانسه همیشه تور گردشگری یک روزه برای آندورا وجود دارد و چنانچه به هریک از این دو کشور سفر کردید می توانید از این تورها برای رفتن به آندورا استفاده کنید. از سایر مسیرهای دست یابی می توان به سفر با کشتی های مسافربری و نیز با قطار را برشمرد.

آندورا کشور کوچک و محبوب در تور اروپا گردی 

تفریحات رایج در آندورا

آندورا که در میان کوه های بلند و آسمان خراش قرار دارد به دلیل پیست اسکی اش کم کم به شهرت دست یافت و امروزه به یکی از برترین مکان های اروپا برای اسکی تبدیل شده است. کوهپایه های سرسبز و رودخانه های جاری از میان شهرها این امکان را به وجود می آورند که به قدم زدن و گشت و گذار در آنجا بپردازید. در این کشور هتل های بسیاری وجود دارد که از هتل لوکس تا هاستل ها متفاوت است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها