آموزش فیلم برداری حرفه ای در سفر

در ادامه بررسی مواردی که می تواند یک سفر را برای شما لذت بخش تر سازد و موارد دیگری از راهکارهای ثبت و ضبط یک ویدئو زیبا و خاطره انگیز از سفر و اماکن گردشگری مختلف که در مقاله پیشین به برخی از آنها اشاره کردیم در این نوشتار نیز تعدادی دیگر را مورد بررسی قرار می دهیم. با کارشناسان الهام۲۴ همراه باشید. امروزه کمتر کسی را می توانید بشناسید که فیلم هایی از لحظات خاطره انگیز سفر خود به اشتراک نگذارد. بنابراین اطلاع از فنونی که می تواند یک فیلم را با کیفیت تر و زیبا تر کند می تواند فیلم های شما را متفاوت و حرفه ای تر از دیگران کند.

آموزش فیلم برداری حرفه ای در سفر

چه کسی در سفر فیلم بگیرد؟

بسیاری افراد در سفر خود به این موضوع توجه نم کنند در حالی که اهمیت زیادی دارد. ممکن است بخشی که شما می خواهید بروید افراد دیگری نباشند مانند قلعه ای قدیمی که بازدید زیادی ندارد. طبعتا اگر هم مسافری باشد وقت خود را به فیلم گرفتن از شما اختصاص نمی دهد. بنابراین باید راهکارهایی برای ثبت فیلم از خود بیابید. فیلمبرادری سلفی یک شیوه است که البته نمی توان مکرراً از آن استفاده کرد. همراهان شما هم دوست دارند در فیلم باشند. پس یک راهکار مناسب این است که یک سه پایه دوربین به همراه خود ببرید. و یا اینکه در سفر یک نقطه ایمن و مناسب یافته و گوشی یا دوربین خود را در آنجا قرار دهید. سپس یا تنظیمات مشهور به تایم لپس می توانید یک فیلم حرفه ای از خود بگیرید بدون اینکه دوربینی در دست داشته باشید.

آموزش فیلم برداری حرفه ای در سفر

ویدئو خام زیبا نیست

مشکل دیگری که در اکثر فیلم های سفر مشاهده می شود این است که فیلم کامل و بدون ویرایش است و بسیاری از بخش های آن اضافی و تکراری می باشد. می تواند با استفاده از یک ویرایشگر معمولی که کار با آن نیز آسان است فیلم را ویرایش کرده و آن را مختصر و مفید کنید. صداهای آزار دهنده را حذف و از موسیقی بدون کلام و یا توضیحات خود بر روی ویدئو استفاده کنید. به همین سادگی یک مستند زیبا خواهید داشت. اگر تصمیم دارید موزیکی را بر روی ویدئو قرار دهید حتماً در نظر بگیرید که بی ارتباط نباشد. مثلا برای غروب آفتاب یک آهنگ ملایم بسیار متناسب تر از آهنگی شاد است. موارد جزئی مانند افقی گرفتن دوربین هنگان فیلمبرداری و عدم لرزش بیش از حد دست ها نیز از جماه موارد کوچک اما مهم هستند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها