آمستردام نگین هلند کشور گل و آسیاب بادی

پایتخت هلند و بزرگترین شهر هلند آمستردام است که بیشترین تورهای گردشگری این کشور را در ایام مختلف را جذب می کند. در اینجا مهم ترین و زیباترین مکان های کشور هلند را برای پیش زمینه قبل از سفر معرفی می کنیم. برای سفر به این کشور نیاز به تهیه ویزا می باشد و با تهیه بلیط هواپیما می توانید به این کشور زیبا سفر کرده و از مناظر طبیعی و تاریخی آن لذت ببرید.

آمستردام نگین هلند کشور گل و آسیاب بادی 

میدان های مشهور آمستردام

میدان رامبراند یکی از میدان های اصلی شهر آمستردام است و در وسط آن مجسمه ای قرار دارد که به دست نقاش مشهور هلندی، رامبراند ساخته شده است و به همین خاطر این میدان به نام سازنده مجسمه نامگذاری شده است. میدان دام که جزء تاریخی ترین میدان های این شهر است و در اطراف آن کاخ سلطنتی و ساختمان های قدیمی دیگر وجود دارد. در وسط میدان دام، بنایی وجود دارد که نشانگر احترام به کشته شدگان جنگ جهانی دوم می باشد. میدان لیدز که پر رفت و آمد ترین میدان آمستردام می باشد و ساختمان تئاتر شهر در آن قرار دارد محبوب ترین میدان مخصوصا در بین قشر جوان است. الهام سیر قدیمیترین شرکت تور در ایران .

موزه های آمستردام و نقاش گوش بریده

یکی از موزه های آمستردام موزه ونگوگ است. موزه ونگوگ دارای ساختمان جدید و به روز است و اثرهای متعدد از معروف ترین نقاش هلندی را در معرض دید عموم قرار داده است. مقصد بعدی تور آمستردام موزه دریایی آمستردام است. ساختمان بسیار زیبایی که در روی آب قرار دارد و منظره شگفت انگیزی به موزه داده است و وسایل نیروی دریایی مانند کشتی های مدل و کشتی های در مقیاس کامل را به نمایش گذاشته است. خانه آنه فرانک که خانواده فرانک از دید نازی ها در آنجا مخفی شده بودند امروزه به موزه تبدیل شده و دفتر خاطرات آنه فرانک در آن نگهداری می شود.

آمستردام نگین هلند کشور گل و آسیاب بادی 

پارک وندل با رقص و موسیقی

پارک ها همواره یکی از مکان های پربازدید بوده و در برنامه تور گردشگری قرار دارد. بزرگترین و با صفاترین پارک آمستردام پارک فوندل است که مکانی دنج و آرام را برای استراحت و تفریح فراهم آورده است. در ماه های گرم سال در این پارک و در جایگاه مخصوص آن نمایش و موسیقی اجرا می شود که در نوع خود لذت بخش و جذاب است. با سفر به این پارک می توانید انواع رقص های کشورها و فرهنگ های مختلف را به نظاره بنشینید.

کانال آمستردام و پل اسکینی

کانال های آمستردام که در گذشته قطب اقتصاد این شهر بوده امروزه یکی از مهمترین جاذبه های توریستی برای تور خارجی و تور داخلی تبدیل شده است. در اطراف این کانال ها خانه هایی با قدمت بسیار اما دیدنی و زیبا وجود دارد. پل اسکینی  یا پل لاغر بر روی رودخانه آمستل ساخته شده و گردشگران می توانند روی آن قدم زده و از هوای دلپذیر رودخانه آمستل بهره مند شوند. این پل مورد علاقه مردم آمستردام و گردشگران است.

آمستردام نگین هلند کشور گل و آسیاب بادی 

کشور گل ها و بازارهای گل آن

در بازار گل آمستردام که بر روی رود سینگل قرار دارد و در تمام سال در آن گلهای زیبا و متنوع دیده می شود. در این بازار تنوع گلها به حدی است که هرنوع گلی که مدنظرتان باشد در آن یافت می شود و همیشه جمع زیادی از توریست ها را به خود جذب می کند و از برنامه های مفرح تور هلند گردی به شمار می آید. هلند را به عنوان سلطان گل ها می شناسند و سرزمین لاله های نارنجی.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها