آمادگی ۱۰۰ درصدی تهران برای پذیرایی از مسافران نوروز ۹۶

تمامی دستگاه های ذیربط در ستاد خدمات نوروز ۹۶ در آمادگی کامل برای ارائه خدمات به شهروندان و گردشگران هستند.  “معاون عمرانی فرمانداری تهران”

به گزارش خبرگزاری ایسنا، غلامحسین آرام در حاشیه برگزاری ستاد خدمات نوروز ۹۶ شهرستان تهران در تشریح اقدامات انجام شده گفت: تمامی تمهیدات لازم برای مسافرین نوروزی شهرستان تهران توسط دستگاه های ذیربط مهیا شده است و همه دستگاه ها از جمله شهرداری تهران، هلال احمر، نیروی انتظامی، اورژانس، سازمان آتش نشانی و … در یک هماهنگی کامل جهت ارائه خدمات تمهیدات لازم را اندیشیده اند.

وی افزود: همانند سال های گذشته کمپ های اسکان مسافرین نوروزی در مناطق مختلف تهران برپا شده است و هتل های شهر تهران نیز تخفیفاتی از ۳۰ تا ۵۰ درصد به مسافرین نوروزی ارائه می کند.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش شهرستان تهران نیز حدود ۱۶۰۰ کلاس درس را برای اسکان مسافرین مجهز کرده است. در کمپ های شهرداری نیز خدمات مناسبی به صورت رایگان به مسافران در ایام نوروز ۹۶ ارائه می شود.

معاون عمرانی فرماندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به آمادگی هلال احمر برای ارائه خدمات در حوادث جاده ای گفت: هلال احمر نیز ایستگاه هایی را در نقاط مختلف شهر تهران به ویژه مبادی ورودی و خروجی شهر مستقر کرده و در کنار ایستگاه های اورژانس تهران قطعا برای امداد رسانی در سوانح احتمالی آمادگی کامل را دارا می باشند.

وی افزود: مراکز درمانی شهرستان تهران نیز در تمام ایام نوروز فعال هستند و خدمات را به طور کامل به شهروندان ارائه می کند.

آرام در تشریح اقدامات نیروی انتظامی در ایام نوروز گفت: نیروی انتظامی در دو بخش تامین امنیت و روان سازی ترافیک در سطح شهرستان تهران در ایام نوروز اقدامات موثری را پیش بینی کرده است. همچنین برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه آخر سال نیز برای روان سازی ترافیک در سطح شهر تهران تمهیدات ویژه در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص نظارت و سلامت و قیمت ها در این ایام نیز گفت: کمیته تنظیم بازار به همراه اداره سلامت شهرستان نظارت های ویژه ای را در این ایام اعمال خواهند کرد و با تمام توان خود با تخلفات مقابله خواهند کرد.

معاون عمرانی فرمانداری تهران در خصوص فعالیت فرمانداری در ایام نوروز نیز برای برگزاری انتخابات و به ویژه ثبت نام کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهران که از ۳۰ اسفند آغاز می شود گفت: بیش از دو ماه است که ستاد انتخابات شهرستان تهران تشکیل شده است و فرمانداری با آمادگی کامل در این ایام و بدون تعطیلی فعالیت خواهد کرد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها