آلمان با تاریخ غنی و نظم بی نظیر

ایرانی ها در انتخاب تورهای مسافرتی و گردشگری خود و استفاده از تور خارجی استقبال زیادی از تور آلمان می کنند، شهر های آلمان به خاطر آثار تاریخی که از گذشته در آنها به جا مانده مورد بازدید گردشگران تور آلمان قرار می گیرد و وجود فلاسفه و مشاهیر بزرگ و نام آور در این کشور و نیز پیشینه دیکتاتوری نازیها  باعث می شود تور آلمان برای علاقه مندان به تاریخ و فلسفه و تکنولوژی عالی باشد. می توانید به شهر فریبنده برلین هم با رزرو بلیط هواپیما سفر کنید. معروف ترین جاذبه های تور آلمان را در نوشته زیر معرفی می کنیم.

آلمان با تاریخ غنی و نظم بی نظیر 

بناهای تاریخی تور آلمان

در تور آلمان می توانید از یک اثر تاریخی مربوط به جنگی که در آن صدها سرباز جن خود را از دست دادند، بازدید کنید. این سازه مربوط به جنگ لامپزیگ می باشد و بعدها به یک موزه تبدیل شده و بازدید کنندگان از وقایع جنگ آگاه می شوند. تالار بامبرگ را احتمالاً شنیده اید. آنچه گردشگران را ترغیب می کند تا تور لحظه آخری این کشور را از دست ندهند بازدید از بنای آلتس راتیوس می باشد. از شگفتی های این تالار می توانیم به ساخته شده این بنا در وسط پلی بر روی رود «Regnitz»اشاره کنیم. این سازه و بناهای دیگر در تالاری قدیمی در شهر باواریا واقع شده است، زیبایی دیگر بنای آلتس نقاشی های برجسته داخل بنا می باشد.

آلمان با تاریخ غنی و نظم بی نظیر 

کوه هارز آلمان

گردشگرانی که به دنبال بهره بردن از زیبایی های طبیعی دست نخورده و کوه نوردی هستند می توانند در تور آلمان از کوه های هارز بازدید کنند. آرامش آب های جاری، کوه هایی که به خاطر برف زیاد سفید شده اند، عبور از میان کوه ها با قطار بخار قدیمی و صعود به ارتفاعات  «Sumit of Brocken» از جاذبه های این کوه های می باشد.

آلمان با تاریخ غنی و نظم بی نظیر 

کلیسای آخن در تور آلمان

در تور آلمان می توانید از درهای برنزی و کاشی های طلایی در کلیسای قدیمی آخن بازدید کنید. سبک معماری به کار رفته در این سازه متشکل از گوتیک و کارولینجی می باشد، در این کلیسا شاه شارلمان تاج گذاری کرده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها