آشتی با طبیعت در تور قزاقستان

یکی از کشورهایی که مورد توجه گردشگران ایرانی در تور خارجی قرار می گیرد، کشور قزاقستان می باشد. از کشوهای آسیای میانه که به خاطر طبیعت سرسبز مورد توجه قرار می گیرد. برای استفاده از زیبایی های تور قزاقستان به جز قطار و اتوبوس می توانید بلیط هواپیما نیز رزرو کنید و یا اینکه برای کاهش هزینه ها از بلیط چارتر استفاده کنید. می توانید قبل از سفر با تلفن هتل مورد نظر خود را رزرو کنید تا مجبور نشوید پول زیادی برای اقامت هزینه کنید. از جاذبه های تاریخی و مناطق طبیعی تور قزاقستان، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

آشتی با طبیعت در تور قزاقستان 

موزه ها و باغ های تور قزاقستان

در این تور گردشگری کسانی که به لذت بردن از مکان های تفریحی این کشور می گردند، می توانند از پیست اسکتینگ مدئو نهایت استفاده را ببرند. در واقع مدئو بلند ترین مجموعه ورزشی می باشد و زیبایی منحصر به فردی دارد. در تور قزاقستان می توانید از پیست شیمبولک هم دیدن کنید که آب هوای مناسبی در روزهای برفی دارا می باشد. وجود آثار هنری مانند موزه کاستیف که در آن هنر کشورهای روسیه و اروپای غربی قرار دارد گردشگران را به تور لحظه آخری مشتاق می کند. در تور قزاقستان می توانید از باغ گیاه شناسی گه شامل گونه هایی از گل های رز، پئونی، یاس، مینا  می باشد، بازدید کنید. زیبایی این باغ چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

آشتی با طبیعت در تور قزاقستان 

طبیعت اغوا کننده تور قزاقستان

در این تور از پارکی که تاریخ قزاقستان در آن دفن شده است، دیدن می شود. بازدید از این پارک حس غم انگیزی را در دل انسان ایجاد می کند و رشادت های افرادی که برای آزادی سرزمینشان جنگیده اند را یادآوری می کند. لذت کوه نوردی را می توانید در ارتفاعات کاکتوبه تجربه کنید که وجود چشمه معدنی آلما نیز به زیبایی این کوه افزوده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها