آرژانتین کشور نقره ای

از کشور های آمریکای جنوبی که به عنوان مقصد گردشگران در تورهای خارجی مورد استقبال قرار می گیرد، تور آرژانتین و کشور آرژانتین می باشد. این کشور جزو ثروتمند ترین کشور های دنیا محسوب می شوند که می توانید با رزرو بلیط چارتر به آن سفر کنید. از جاذبه های طبیعی تور آرژانتین می توانیم به موارد زیادی اشاره کنیم که به علت کمبود وقت به چند مورد از مهم ترین ها بسنده می کنیم.

آرژانتین کشور نقره ای

شیاره هوماهواکا و ایبرا

در تور آرژانتین می توانید از دره ای که در ایالت خوخوی قرار گرفته است و به خاطر زیبایی بی نظیرش در یونسکو به ثبت رسیده، بازدید کنید. وجود گونه های مختلف حیوانات که توسط سازمان حیات وحش محافظت می شوند در تالاب ایبرا مورد توجه گردشگران قرار می گیرد.

سالیناس و ایگواسو در تور آرژانتین

در تور آرژانتین می توانید از دشت نمکی که سالیناس گراندس نام دارد بازدید کنید، این دشت بی مانند در شمال این کشور قرار گرفته و به عنوان معدن نمک مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از آبشارهای جهان که به خاطر زیبایی در لیست عجایب هفت گانه قرار گرفته آبشار ایگواسو می باشد که در مرز بین دو کشور قرار گرفته است.

آرژانتین کشور نقره ای

شهر های تور آرژانتین

بازدید از تاکستان های انگور در شهر مندوزا یکی از جذابیت های تور آرژانتین می باشد. گردشگران تور لحظه آخری این کشور را به خاطر جاذبه های فراوان این کشور از دست نمی دهند. در کشور آرژانتین ونیز دومی وجود دارد که تیگره نام دارد، عبور آب از میان خیابان های این شهر شباهتش را به ونیز افزایش داده است شاید تیره بودن آب های این منطقه تنها دلیل تفاوت با ونیز باشد.

کوه ها در تور آرژانتین

اگر در این سفر به دنبال تجربه اسب سواری هستید می توانید در کوه های اونگامیرا این تجربه را به دست بیاورید. برای پیاده رویی و دور بودن از شلوغی شهر می توانید مسیر های کوه فیتز روی را انتخاب کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها