آرامش رویایی در بندر انزلی

اگر به دنبال دیدن طبیعت بکر و تالاب های زیبا هستید حتماً از تور داخلی بندر انزلی استفاده کنید. در فصل تابستان به خاطر حضور گردشگران تور انزلی و مسافران داخلی بهتر است از قبل هتل مورد نظر خود را رزرو کنید که با مشکل اقامتی مواجه نشوید. از جاذبه های تور انزلی، این شهر بازرگانی تعدادی را معرفی می کنیم.

آرامش رویایی در بندر انزلی 

تالاب انزلی

در تور انزلی بازدید از تالابی با همین نام را از دست ندهید چرا که به خاطر وجود پرندگان و ماهی های مختلف و ساحل زیبا از زیبایی خاصی برخوردار می باشد. از تفریح هایی که می توانید در این تالاب ازآن لذت ببرید قایق سواری می باشد. برای حفاظت از گونه های کم یاب بیشتر گونه های جانوری در منطقه سرخانکل نگه داری می شوند. وجود نیلوفر های آبی هم به جذابیت های تالار افزوده است.

پناهگاه سرخانکل در تور انزلی

در تور ارزان انزلی برای دیدن گونه های مختلف ماهی ها و پرندگان از سرخانکل بازدید کنید. پرندگانی که در این منطقه مور حفاظت قرار می گیرند شامل قو، چنگر، طاووسک می باشند. وجود نیزار های بلند و لاله تابی زیبایی منحصر به فردی را در این منطقه ایجاد کرده است.

آرامش رویایی در بندر انزلی 

بازار انزلی

معروف ترین بازاری که در تور انزلی می توانید هر چیزی که دوست داشته باشید بخرید بازاری است که در روز شنبه توسط فروشندگان روستاهای اطراف شهر به پا می شود و در آن اجناس مختلفی مانند ماهی، طیور، زیتون، ترشی محلی، روناس و زنبیل حصیری را می توانید خریداری کنید.

کاخ میان پشته

شاید گردشگرانی که از تور انزلی استفاده می کنند برای دیدن موزه نظامی که در انزلی قرار دارد، اشتیاق داشته باشند. بنایی که موزه در آن قرار دارد به دوران پهلویی باز می گردد و پر از سلاح های بازمانده از دوران هشت سال دفاع مقدس می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها