آداب غذا خوردن در ژاپن

یکی از موارد مهمی که در تور ژاپن باید به آن دقت کنید نحوه غذا خوردن می باشد. در تور ژاپن موارد زیادی پیش خواهد آمد که مجبورید به جای استفاده از قاشق و چنگال از وسیله ای به نام چاپستیک استفاده کنید که دو عدد چوب است. بهتر است در این صورت قبل از رزرو تور ژاپن نحوه درست استفاده از چاپستیک را یاد بگیرید. به همین خاطر باید حسابی تمرین کنید. زمانی که شما این مهارت را به خوبی یاد بگیرید ژاپنی ها نیز شما را ستایش کرده و رفتار بهتری با شما خواهند داشت و علاوه بر این می توانید با خیال راحت از غذاهای ژاپنی لدت ببرید. برای آشنایی با آداب غذا خوردن در تور ژاپن با الهام سیر همراه باشید.

آداب غذا خوردن در ژاپن

چگونگی استفاده از چاپستیک

فقط مهارت در استفاده از چاپستیک کافی نیست و باید قواعد استفاده از آن را نیز بدانید. یکی از اصول استفاده از چاپستیک در تور ژاپن برای خوردن غذا این است که نباید چاپستیک را در بالای غذا تاب بدهید. همچنین نباید آنها را به سمت کسی به نشانه اشاره بگیرید. همچنین بازی کردن با آنها (برای مثال در آوردن ادای شمشیر بازها) توهین تلقی می شود و نباید از هر کدام از آنها به تنهایی استفاده کنید. نباید برای غذا تعارف کردن به دیگران از چاپستیک استفاده کنید و یا اینکه آنها را در ظرف قرار دهید. چاپستیک را به جای سیخ و امثال آن استفاده نکنید و برای جا به جایی ظرف غذا نیز نباید از چاپستیک استفاده کرد. دانستن این موارد در تور ژاپن اهمیت زیادی دارد.

آداب غذا خوردن در ژاپن

مورادی عجیب در آداب غذای ژاپنی

یکی از نکاتی که در تور ژاپن توجه شما را جلب خواهد نمود آروق زدن یا همان خارج کردن باد گلو می باشد که نباید از این بابت نگرانی داشته باشید. هورت کشیدن غذا در ژاپن امری رایج است و بر عکس ما ایرانی ها که آن را نوعی بی ادبی و چندش آور تلقی می کنیم در ژاپن بسیار رایج است. ژاپنی ها از غذا لذت برده و هنگام غذا خوردن سر و صداهای عجیب و فراوانی را دارند و در ژاپن این نوع غذا خوردن و این رفتار به هیچ وجه دور از ادب نیست. حتی در صورتی که شما هم غذا را هورت کشیده و باد گلو خارج کنید ژاپنی های خوشحال تر نیز خواهند شد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها