آداب غذا خوردن در سریلانکا

در تور سریلانکا تنوع غذایی بسیار زیادی وجود دارد و انواع و تقسام غذاهای خوشمزه و خوردنی های عجیب را می توانید در تور سریلانکا مشاهده کنید. یکی از مشهورترین این غذاها جوجه کاری است. یکی از غذاهای معمول تور سریلانکا که دوستداران زیادی هم دارد. البته نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که در بخش های مختلف سریلانکا جوجه کاری را متفاوت درست می کنند. نکته مشترک در بیشتر این مناطق در نحوه درست کردن جوجه کاری استفاده از انواع و اقسام ادویه ها می باشد. در این مطلب الهام۲۴ تلاش کرده است که شما را با چند نوع غذای خوشمزه دیگر در تور سریلانکا آشنا کند.

آداب غذا خوردن در سریلانکا

لامپریس غذای چند فرهنگی

یکی از غذاهای عجیب در تور سریلانکا لامپریس نام دارد که حاصل چند فرهنگی بودن سریلانکا می باشد. فرهنگ هلندی را می توان یکی از این فرهنگ های غالب در تور سریلانکا نامید. خود نام غذا نیز از دو بخش تشکیل شده است که یک بخش آن لامپ به معنای گوشت می باشد و بخش دوم به معنای برنج است و همانگونه که مشخص استاین غذا ترکیبی از این دو مواد غذایی است. البته شیوه طبخ این غذا پیشیده است و مانند دلمه در ایران البته پیچیده در برگ موز می باشد که ظاهز عجیب و اشتها آوری نیز دارد که می تواند یک غذای جذاب رای گردشگران تور سریلانکا باشد.

آداب غذا خوردن در سریلانکا

پنکیک سریلانکایی

مورد دیگری که در تور سریلانکا باید بدانید این است که آنها به جای استفاده از پنکیک از هاپرز استفاده می کنند. اما هاپرز چیست؟ این غذا یکی از غذای محبوب برای وعده های غذایی سبک مانند صبحانه می باشد و از ارد برنج و شیره نارگیل و شکر درست می شود که در نهایت خمیر حاصل از آن را سرخ کرده و با اضافه نمودن تخم مرغ چیزی شبیه به پنکیک هواهید داشت که اصولا مزه ای شیرین دارد و در صورتی که در وعده ای غیر از صبحانه سرو شود ادویه تند نیز در آن استفاده می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها