آبشار مجن شاهرود

آنچه درباره قدمت این شهر در کتاب های تاریخی ثبت شده است نشانده وجود این شهر در دوره قبل از میلاد می باشد. شهر شاهرود به خاطر داشتن شرایط اقلیمی مناسب محل مناسبی برای زندگی گونه های مختلف حیوانات و جانوران می باشد و پوشش گیاهی مخصوص به خود راداراست. از صنایع دستی که در این استان تهیه می شود، می توانیم به بافت گلیچ، منبت چوب، خراطی چوب، سفالگری و منبت کاشی اشاره کنیم. از جاذبه های طبیعی این شهر که بسیار مورد بازدید گردشگران و مسافران قرار می گیرد می توانیم آبشار مجن را معرفی کنیم. با آژانس الهام سیر همراه باشید.

آبشار مجن شاهرود

مشخصات آبشار مجن

گردشگرانی که قصد بازدید از این جاذبه طبیعی را دارند باید به اطراف شهر مجن سفر کنند، البته زیبایی بی نظیر این پدیده طبیعی ارزش تحمل رانندگی چند ساعته و جاده خاکی که تا رسیدن به آبشار وجود دارد را دارا می باشد. اولین زیبایی که توجه گردشگران و مسافرانی که برای بازدید از این آبشار به شهر مجن سفر کرده اند را به خود جلب می کند، حضور گل های خود روییده و آفتابگردان در اطراف آبشار می باشد. برای بازدید از آبشار ها باید از مسیر کوهستانی بالا بروید تا بتوانید کبک های زیبایی که در این منطقه زندگی می کنند و صدای زیبایشان به زیبایی های این منطقه افزوده است را از نزدیک ببینید. واقع شدن آبشار در میان تو تخته سنگ بزرگ که با نزدیک شدن به آنها هر لحظه احساس می کنید در حال فرو ریختن هستند حس عجیبی را در وجود انسان زنده می کند.

آبشار مجن شاهرود

کاربری آبشار مجن

آبی که از این آبشار زیبا فرو می ریزد در مسیرهای پایین تر کاربردهای فراوانی را دارا می باشد مثلا مردم روستایی از این آب برای آبیاری باغ های گیلاس، زردآلو و آلبالو و محصولات کشاورزی خود استفاده می کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها