آبشارهای معروف بهشهر

تاریخچه شهر بهشهر بر کسی پوشیده نیست چرا که این شهر تاریخی در دوران صفوی بسیار مورد توجه قرار گرفته و عمده پیشرفتی که داشته در آن زمان اتفاق افتاده است. از خوردنی های شهر بهشهر می توانیم به انار ترش، دانه های روغنی آفتابگردان اشاره کنیم. در این شهر جاذبه های بسیاری برای بازدید گردشگران و مسافران قرار دارد که جاذبه های تاریخی شامل عمارت ها و کاخ هایی است که از دوران پادشاهان به یادگار مانده و جاذبه های طبیعی نیز شامل پارک ها و آبشارها و غارها می باشد که ما نیز قصد داریم آبشار های زیبای شهر بهشهر را معرفی کنیم. با آژانس الهام سیر همراه باشید.

آبشارهای معروف بهشهر

آبشار سنگ نو بهشهر

در بازدید از آبشارها سنگ نو با زیبایی هایی روبرو می شود که شاید دیگر در طول زندگی هرگز همانند آنها را نبینید. برای دیدن آبشار ابتدا باید از یک مسیر جنگلی عبور کنید که سقف آن به وسیله درختان سر به فلک کشیده پوشیده شده و زیر پایتان با خزه های سبزی که آب از زیر آنها جریان دارد و همین پیاده رویی آنچنان نشاط و سرزندگی را در وجود انسان زنده می کند که در نوع خود بی نظیر می باشد. خود آبشار در دل کوه قرار گرفته و با قرار گرفتن درختان ممرز و بلوط وحشی زیبایی بی نظیری را به خود اختصاص داده است.

آبشارهای معروف بهشهر

آبشار سمبی بهشهر

آبشار سمبی بر خلاف دیگر آبشار های بهشهر مسیر طولانی را برای سرازیر شدن طی می کند و آب زلالی دارد که از چشمه های زیر زمینی تشکیل شده است. عبور آب از یک مسیر طولانی زمینه را برای رشد گیاهان و در ختان مختلف فراهم کرده و جنگل به هم تنیده ای را پدید آورده، همچنین جمع شدن آب در بعضی قسمت های جنگل سبب تشکیل مرداب های زیبایی گشته که آنها هم جذابیت خاص خود را دارا می باشند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها